StartHome 1

[rev_slider alias=”home_1″]

Do naszego biegu pozostało

days
:
hrs
:
min
:
sec

Zapisz się już dziś!

organizatorzy

Głównym organizatorem biegu jest Urząd Gminy w Słupcy a Współorganizatorem Ochotnicza Straż Pożarna w Cieninie Zabornym i w tej miejscowości rozgrywane są biegi dzieci, młodzieży, bieg główny na dystansie 6km oraz nordic walking.

Pierwszy bieg odbył się dość spontanicznie w 2014 roku i był zrobiony w ekspresowym tempie. Ale od początku kierunek określony przez dyrektora biegu oraz organizatorów był jeden „Nie ilość a jakość wykonania zawodów nas interesuje”.

To właśnie pozwoliło zyskać duże grono sympatyków i coraz większe grono uczestników. Mimo że bieg jest nadal lokalny i kameralny w stosunku do masowych zawodów w dużych miastach to według odbiorców – uczestników jego festynowe oblicze przyciąga rodziny z całej polski i wprowadza w niesamowity klimat. Każda edycja zawodów rozgrywana jest pod jakimś hasłem przewodnim.


0

Our

reasons

complex goals

body improvement

community redy

Event

schedule


expomain grouphalf marathonchildren grouprewarding & party

8.30 am

preparation

Participants do not run a marathon to win. More important for most runners is their personal finish time and their placement within their gender and age.

9.00 am

start

Strategies for completing a marathon include running the whole distance and a run-walk strategy. Average time is 4 hours 32 minutes.

1.00 pm

cutoff

A goal many runners aim for is to break certain time barriers. For example, first-timers often try to run the marathon under 4 hours.

TRASA BIEGU

quick registration

free transportation

medical personnel

drink stations

comfortable toilets

Our

partnershubert.pokrop@wp.pl
693-685-098
SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved