Ruszyły zapisy na kolejne biegowe święto w Gminie Słupca.
– W tym roku hasło przewodnie brzmi: Bez barier – Bez hejtu! Chcemy poprzez sport edukować i budować dobre relacje z młodzieżą a także uświadamiać ich, że oni sami, oraz ich życie i sprawy mają dla nas ogromną wartość!
Nie bez powodu w tym roku wszystko w barwach zieleni jako kolorze nadziei. Czekamy na Was – zaprasza dyrektor biegu, Hubert Pokrop.
Link do zapisów znajdziecie TUTAJ.

