InformacjeZapraszamy na 9. Bieg Uliczny „Cienińska 6”

plakat c6 wer ost-2

23 czerwca odbędzie się kolejna edycja biegowe święta w Cieninie Zabornym.

– Jeśli chodzi o formułę biegów pozostaje ta sama. Hasło przewodnie IX Edycji Biegu Ulicznego Cienińska Szóstka brzmi „Od zabawy do Olimpiady”. Nawiązuje ono mocno do Igrzysk Olimpijskich które zaczynają się w lipcu tego roku.

Pomysł był taki aby poczuć ten klimat na naszych małych Igrzyskach i zintegrować się ze sportowcami którzy będą rywalizować na najważniejszym championacie. A kto wie może tak bardzo się komuś spodoba i w przyszłości wyrośnie na wielkiego mistrza.

 

 

Każdy sportowiec otrzymuje pakiet startowy i medal na mecie oraz posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny. Nagrody rzeczowe za udział i upominki dla wszystkich dzieci oraz za miejsca I-III na podium. W Biegu Głównym na 6km nagrody finansowe Open Kobiety i Mężczyźni za miejsca I-V, oraz Nordic Walking Open za miejsca I-III. Statuetki w kat. wiekowych. od K,M 20 do K,M 60+ . Wiele nagród do rozlosowania m. in. AGD, RTV, Rower. Bonusy finansowe za 30, 60 i 90 miejsce.

 

 

A na starcie zawodnicy pobiegną pierwszy raz w koszulkach startowych na ramiączkach co będzie jeszcze bardziej komfortowe. Z dzieciakami pobiegnie maskotka niespodzianka której wcześniej w naszym regionie nie było. A czas po biegu umili dzieciom animatorka. Będą również dmuchańce dla spróbowania innej formy aktywności.

Kibice i osoby towarzyszące będą mogły coś zakupić i przekąsić oraz posłuchać dobrej muzyki oglądając widowisko sportowe. Zapisy na stronie TUTAJ oraz wydarzenie na FB jak również na stronie www.cieninskasozstka.pl,  gdzie na bieżąco widać jak trwają przygotowania i jacy sponsorzy wspierają bieg C6 w Cieninie – mówi dyrektor biegu, Hubert Pokrop.

 

hubert.pokrop@wp.pl
693-685-098
SPRAWDŹ JAK DO NAS TRAFIĆ

Copyright by TwojaSłupca.pl © 2019. All Rights Reserved